NMBS rit IC 1737
-
-
-
NMBS IC 1737 van Luik-Guillemins naar Quievrain
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Luik-Guillemins |
14:56 |
|
14:56 |
|
4 |
Ans |
15:03 |
|
15:05 |
|
5 |
Borgworm |
15:15 |
|
15:17 |
|
4 |
Landen |
15:25 |
|
15:27 |
|
3 |
Tienen |
15:37 |
|
15:38 |
|
4 |
Leuven |
15:51 |
|
15:53 |
|
2 |
Brussel-Noord |
16:11 |
|
16:13 |
|
9 |
Brussel-Centraal |
16:17 |
|
16:18 |
|
4 |
Brussel-Zuid |
16:22 |
|
16:24 |
|
18 |
Halle |
16:34 |
|
16:35 |
|
5 |
's Gravenbrakel |
16:45 |
|
16:46 |
|
6 |
Zinnik |
16:51 |
|
16:52 |
|
2 |
Jurbeke |
17:00 |
|
17:03 |
|
1 |
Bergen |
17:12 |
|
17:16 |
|
3 |
Jemappes |
17:21 |
|
17:22 |
|
1 |
Quaregnon |
17:25 |
|
17:26 |
|
1 |
Saint-Ghislain |
17:30 |
|
17:34 |
|
3 |
Boussu |
17:37 |
|
17:38 |
|
1 |
Hainin |
17:41 |
|
17:42 |
|
1 |
Thulin |
17:45 |
|
17:46 |
|
1 |
Quievrain |
17:50 |
|
17:50 |
|
1 |