NMBS rit IC 2408
-
-
-
NMBS IC 2408 van Doornik naar Luik-Sint-Lambertus
Station |
Aankomst |
|
Vertrek |
|
Perron |
Doornik |
06:57 |
|
06:57 |
|
4 |
Leuze |
07:08 |
|
07:09 |
+1 |
2 |
Aat |
07:19 |
|
07:21 |
|
1 |
Opzullik |
07:30 |
|
07:31 |
+1 |
1 |
Edingen |
07:38 |
|
07:40 |
|
4 |
Brussel-Zuid |
08:00 |
+2 |
08:02 |
+3 |
15 |
Brussel-Centraal |
08:06 |
+2 |
08:07 |
+3 |
3 |
Brussel-Noord |
08:11 |
+2 |
08:13 |
+2 |
7 |
Brussel-Schuman |
08:20 |
+3 |
08:21 |
+3 |
2 |
Brussel-Luxemburg |
08:23 |
+3 |
08:26 |
+1 |
3 |
Ottignies |
08:47 |
+7 |
08:49 |
+8 |
5 |
Gembloux |
09:01 |
+9 |
09:03 |
+8 |
4 |
Namen |
09:17 |
+8 |
09:20 |
+7 |
11 |
Andenne |
09:33 |
+10 |
09:34 |
+10 |
2 |
Statte |
09:41 |
+10 |
09:42 |
+10 |
6 |
Hoei |
09:44 |
+10 |
09:45 |
+10 |
3 |
Flemalle-Haute |
09:58 |
+8 |
09:59 |
+9 |
4 |
Luik-Guillemins |
10:08 |
+9 |
10:11 |
+8 |
9 |
Luik-Carre |
10:15 |
+8 |
10:16 |
+9 |
2 |
Luik-Sint-Lambertus |
10:19 |
+8 |
10:19 |
|
4 |